• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Świątecznie, Mikołajkowo i Jubileuszowo - Interart po raz 10

6 grudnia 2018

5 Grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Lędzinach już po raz dziesiąty odbyły się Powiatowe Warsztaty Plastyczne dla Osób Niepełnosprawnych „Interart”. Uczestniczyło w nich niespełna 120 uczniów klas integracyjnych szkół podstawowych z powiatu bieruńsko-lędzińskiego i okolicznych miast.

 

"Interart" to organizowane jesienią od 2009 roku przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Lędzinach warsztaty plastyczne kierowane do uczniów niepełnosprawnych uczących się w szkołach powiatu bieruńsko-lędzińskiego, podopiecznych Ośrodka im. Błogosławionej Karoliny w Lędzinach oraz zaprzyjaźnionych szkół w Tychów i Mysłowic.

 

„Interart” jest imprezą cieszącą się uznaniem wśród uczestników i ich opiekunów, każdego roku w warsztatach bierze udział ponad 100 uczestników, którym towarzyszą opiekunowie, a wsparciem i pomocą służą wolontariusze – uczniowie Szkoły.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov