• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Skałkowa Przygoda podopiecznych Świetlicy Socjoterapeutycznej w Lędzinach

3 lipca 2024

W dniach 15-18.06.2024 r. podopieczni Świetlicy Socjoterapeutycznej w Lędzinach mieli niesamowitą okazję uczestniczyć w obozie socjoterapeutycznym „Skałkowa Przygoda” w Rzędkowicach. Wyjazd był możliwy dzięki współpracy z Kopalnią Ziemowit, Kopalnianą Stacją Ratownictwa Górniczego oraz Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Górniczych.

W trakcie czterodniowej wycieczki dzieci miały możliwość wspinaczki na skałkach, zwiedzania Jaskini Głębokiej i zobaczenia piękna natury poprzez spacery szlakiem Orlich Gniazd udając się do Góry Zborów, z której podziwiały widoki Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Ponadto podopieczni mieli możliwość zabawy i odpoczynku na polu namiotowym, gdzie w tym roku tematem przewodnim był „Harry Potter i czarodzieje”.

 

Wyjazd ten był wspaniałą okazją aby dzieci nabyły nowe umiejętności, wykazały się samodzielnością i współpracą zarówno w grupie jak i z dorosłymi. Gratulujemy organizatorom i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego niezapomnianego wyjazdu!

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov