• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Rozpoczęła się nowa edycja konkursu grantowego "Śląskie Lokalnie"

3 sierpnia 2021

INFORMACJA ŚLĄSKIE LOKALNIE

Instytut Pracy i Edukacji w Gliwicach wraz z partnerem - Instytutem Rozwoju Rynku Pracy jako operatorzy projektu “Śląskie Lokalnie 2021 - 2023” finansowanego z programu NOWEFIO z Narodowego Instytutu Wolności zapraszają do składania wniosków w programie dotacyjnym. Nabór rozpoczął się 30 lipca 2021 r. i potrwa do 31 sierpnia i odbędzie się za pośrednictwem strony www.fioslaskie.com.

 

Celem projektu jest rozwój młodych organizacji i grup nieformalnych z terenu województwa śląskiego, poprzez zorganizowanie konkursu mikrograntowego. Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1000 do 5000 złotych.

 

Więcej informacji o projekcie oraz wszystkie potrzebne do złożenia wniosku dokumenty znajdą Państwo na stroniewww.fioslaskie.com

 

Informacje o spotkaniach informacyjnych będą opublikowane na stronie: https://fioslaskie.com/#spotkania oraz na profilu Śląskie Lokalnie - małe granty FIO na portalu Facebook.

 

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov