• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Profilaktyka wad postawy

31 sierpnia 2011

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Rehabilitacji „Reha-Vita" w Lędzinach w ramach programu „Profilaktyka wad postawy" finansowanego przez Urząd Miasta Lędziny a współfinansowanego przez Stowarzyszenie „Reha-Vita" proponuje Państwa dzieciom i Państwu, nieodpłatny w nim udział.

 

 

Program obejmować będzie: poglądowe badanie postawy ciała i stóp Państwa dziecka, komputerowe badanie kręgosłupa oparte o technikę fotogrametrii, analizę wyników badań przez lekarzy specjalistów rehabilitacji medycznej, pogadankę na temat profilaktyki i leczenia wad postawy, skrzywień kręgosłupa i wad kończyn dolnych.

Badaniem objętych będzie 150 dzieci , w pierwszej kolejności z klas I- szych szkoły podstawowej rocznika 2011 / 2012 oraz z klas I gimnazjum.

Badania będą wykonywane na terenie szkoły, do której Państwa dziecko uczęszcza.

 

Do przeprowadzenia badania potrzebna jest Państwa pisemna zgoda.

Po wyrażeniu zgody prosimy o jak najszybsze dostarczenie tej informacji do wychowawcy klasy, bądź sekretariatu szkoły.

Po badaniu dzieci, w szkole odbędzie się pogadanka dla Państwa w czasie której otrzymacie Państwo pisemną, indywidualną informację o wyniku badania oraz naszych sugestiach dotyczących dalszego postępowania z dzieckiem.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 7167165 lub w Przychodni Specjalistycznej pok. nr 18 w godz. od 7.00 do 14.00

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov