• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Piłkarze MKS Lędziny na obozie sportowym

23 sierpnia 2022

W dniach od 21 do 27 lipca grupa 16 piłkarzy MKS Lędziny wraz z trenerami oraz opiekunami przebywała na obozie sportowym w Starej Morawie w kotlinie kłodzkiej.

Program pobytu obfitował nie tylko w zajęcia piłkarskie oraz treningi, ale i sprzyjał integracji zawodników wywodzących się z różnych grup treningowych. Świetną okazję do wspólnego spędzania czasu stanowiły wycieczki do parku linowego, czy też kopalni uranu, rozgrywki w mini golfa, ogniska, wspólne plażowanie, czy kibicowanie reprezentacji polskich siatkarzy. Nie zabrakło profesjonalnego pokazu freestyle`u (tricków piłkarskich), specjalistycznych testów sprawnościowych oraz dogłębnej analizy indywidualnych wyników testów i sportowej postawy poszczególnych piłkarzy przeprowadzonej przez trenera Pawła Majera.

 

W trakcie obozu piłkarze MKS-u rozegrali mecze sparingowe z AP MAM Talent Limanowa (zwycięski 4:3) oraz z Orłem Prusice (wygrane 4:1 drużyny młodzików oraz 1:0 drużyny żaków).

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov