• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

29 października 2021

 

29 października br. w oddziale przedszkolnym Szkoły Podstawowej nr 4 im. Św. Barbary w grupie ,,Motylki” odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Po przywitaniu wszystkich gości rozpoczął się występ artystyczny. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności oraz poziom wiedzy jaki zdobyły w przedszkolu, dając tym samym dowód jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci złożyły ślubowanie, Dyrektor szkoły Maria Horst dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia przedszkolaki otrzymały dyplomy i upominki.

 

W imieniu Burmistrza Miasta Lędziny w uroczystości  wzięła udział Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Iwona Gwóźdź oraz Przewodnicząca Rady Miasta Lędziny Maria Głos. Dyrekcja składa serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.

 

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov