• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Osobowość Roku 2019 i 2020 Dziennika Zachodniego. Laureaci z Województwa Śląskiego odebrali nagrody w Katowicach.

14 września 2021

W miniony weekend w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się gala plebiscytu Osobowość Roku edycji 2019 i 2020 województwa śląskiego. Laureaci otrzymali statuetki i dyplomy. „Gala w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach to okazja, by podsumować plebiscyt Osobowość Roku edycji 2019 i 2020 woj. śląskiego. Chcieliśmy w ten sposób docenić ludzi nietuzinkowych, pomysłowych i ciekawych. Osoby, które pociągają za sobą innych, mają na swoim koncie sukcesy lub potencjał, aby odnieść sukces w przyszłości.” – pisze na swojej stronie organizator plebiscytu.

Podczas sobotniej imprezy nagrodzeni zostali zwycięzcy akcji z województwa śląskiego. Były to osoby, które otrzymały najwięcej głosów czytelników Dziennika Zachodniego. Laureaci konkursu otrzymują nagrody w następujących kategoriach: kultura; działalność społeczna i charytatywna; polityka, samorządność i społeczność lokalna; biznes; nauka.

 

Podczas gali wręczone zostały statuetki dla laureatów konkursu Osobowość Roku 2020, wśród których była nasza lędzinianka – Anna Musioł nauczycielka Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Lędzinach, która nominowana została w kategorii kultura. Pani Anna została doceniona za pasję do muzyki i przekazywanie jej najmłodszym w zespole Radość, którym kieruje.

 

Na uroczystości wręczone zostały także nagrody dla laureatów Osobowości Roku 2019 wśród nagrodzonych w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna znalazła się Burmistrz Miasta Lędziny – Krystyna Wróbel, która podczas sobotniej gali odebrała swoją statuetkę.

 

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz społeczności lokalnej.

 

fot. Marzena Bugała Astaszow / Dziennik Zachodni

 

 

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov