• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Polski Związek Wędkarski

Dane teleadresowe:

Polski Związek Wędkarski - Koło Lędziny nr 32

Ul. Lędzińska 8

43-143 Lędziny

tel.: 695032042

e-mail: balcarek.k@gmail.com

 

 

Polski Związek Wędkarski - Koło Lędziny nr 32

Koło PZW nr 32 powstało w roku 1955 r. Obecnie zrzesza około 400 członków. Opiekuje się zbiornikiem Dziećkowice nad brzegiem którego posiada rybaczówkę z 45 łodziami wiosłowymi, które służą wędkarzom i turystom. Rybaczówka jest otwarta w okresie od połowy kwietnia do połowy listopada przez 24 godziny na dobę. Koło zagospodarowuje również kopalniany zbiornik wód słodkich "Ziemowit". Na zbiorniku tym utworzono łowisko licencyjne. Co roku organizowane przez koło jest 7-9 zawodów wędkarskich, z czego najbardziej znane to o „Puchar Burmistrza Miasta Lędziny”.


 

Dane teleadresowe:

Polski Związek Wędkarski – Koło nr 99 przy KWK Ziemowit

Ul. Zawiszy Czarnego

43-140 Lędziny

Tel.: 604119064

Polski Związek Wędkarski – Koło nr 99 przy KWK Ziemowit

Prezesem koła jest Wojciech Geler. Koło prężnie działa biorąc udział w różnego rodzaju konkursach I turniejach wędkarskich. Zajmuje się promocją wędkarstwa, zachęcając do zaangażowania się w ten sposób spędzania wolnego czasu.
 

Dane teleadresowe:

Klub Olszyce Polskiego Związku Wędkarskiego

Ul. Zawiszy Czarnego

43-140 Lędziny

Polski Związek Wędkarstwa – Koło Olszyce

Celem koła jest propagowanie wędkarstwa rekreacyjnego jako formy spędzania wolnego czasu, troska o środowisko naturalne, utrwalanie zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą, a ponadto kształtowanie pozytywnych cech charakteru I osobowości dzieci I młodzieży szkolnej.

 

 

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov