• Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Lędzin w Tenisa Stołowego

27 grudnia 2022

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wróciły do kalendarza sportowego Miasta Lędziny rozgrywki o mistrzostwo szkół podstawowych w tenisie stołowym. W piątek 16 grudnia br. w Hali Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Centrum” odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Lędzin w Tenisa Stołowego. Uczniowie Lędzińskich podstawówek rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych.
W turnieju udział wzięło 26 dzieci. Zawodnicy otrzymali indywidualne nagrody w swoich kategoriach, wręczone zostały także puchary i dyplomy w klasyfikacji drużynowej. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 2. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lędzinach. Honorowym Patronatem zawody te objęła Burmistrz Miasta Lędziny Krystyna Wróbel.

Na każdego uczestnika czekała również słodka niespodzianka ufundowana przez członka Rady Miasta Tadeusza Ingrama.