• Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Mistrzostwa Lędzin Szkół o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny

14 listopada 2018

W Dniu 14.11.2018 odbyły się indywidualne mistrzostwa Lędzin Szkół o Puchar Burmistrza miasta Lędziny, których organizatorem był Klub Szachowy Górnik Lędziny a fundatorem nagród Burmistrz Miasta Ledziny. Zawodnicy rozegrali 7 rund po 10 minut na zawodnika. Sędziami Byli Prezes Klubu Szachowego Bogusław Dzierżak i Paweł Kwaśniewski.

W Drużynowych mistrzostwach pierwsze miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lędzinach, drugie i trzecie miejsce zajęły dwie drużyny uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 zaś 4 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Lędzinach. W indywitualnej klasyfikacji pierwsze miejsce zajął Rafał Wojtala, drugie - Jakub kempiński, trzecie - Kacper Smoroński. W klasyfikacji kobiet piersze miejsce zajęła Hanna Kukier, drugie - Kornelia Ścierska, trzecie - Milena Majda. Wszystkim zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom uczestniczącym w mistrzostwach składamy serdeczne gratulacje.