• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Dr Andrzej Bryjok nie żyje

18 kwietnia 2023

Nagle, w wieku 59 lat, odszedł od nas pomocny i wyrozumiały lekarz z powołania, śp. Andrzej Bryjok. Pochodził z Lędzin i swoje życie zawodowe związał z Lędzinami. Pełniąc służbę medyczną ratował zdrowie i życie górników KWK „Ziemowit”. Swoją wiedzą, życzliwością i dobrym słowem wspierał szukających opieki medycznej pacjentów MZOZ w Lędzinach.

 

Specjalista medycyny pracy. Lubiany przez swoich podopiecznych lekarz rodzinny. Zawsze gotowy nieść pomoc. Pasjonat kolarstwa górskiego. Głosami mieszkańców wybrany do Rady Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego III kadencji (2006-2010). Dobry człowiek.

 

Śmierć zawsze przychodzi nie w porę. Zawsze za szybko i za nagle. Ksiądz Jan Twardowski napisał: „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”. Najszczersze wyrazy współczucia składamy rodzinie i wszystkim bliskim śp. Andrzeja Bryjoka.

 

Pogrzeb śp. Andrzeja Bryjoka odbędzie się 22 kwietnia (sobota) o godz. 10:00 w Kościele Wniebowzięcia N. Marii Panny w Lędzinach (Goławcu).

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov