• Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Atomówki na hali

16 stycznia 2017

14 stycznia w hali sportowej Centrum rozegrany został I Turniej Piłki Halowej dla Dziewczyn "Atomówki". W rozgrywkach zorganizowanych przez KSB Lędziny wzięły udział cztery drużyny. Na parkiecie rywalizowały zawodniczki z rocznika 2005 i młodsze.

MTS Skawina - ROW Rybnik 2:0

W całym turnieju zwyciężył zespół MTS Skawina a lędzińskie zawodniczki zajęły trzecie miejsce. Każdy z zespołów otrzymał pamiątkowe puchary i medale, wręczone przez burmistrz Krystynę Wróbel. Nagrodzono także indywidualnie: najlepszą bramkarkę, najszybszą zawodniczkę, króla strzelców oraz najlepszą zawodniczkę całego turnieju.