• Zmiana wielkości czcionki

Formularz wyszukiwania

Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach

11.02

W sali audiowizualnej na placu farskim odbyło się przedstawienie dla dzieci pod nazwą "Wyczaruj mi bajkę". Odbyły się także zajęcia artystyczne dzieci, które wraz z seniorami uczestniczyły w zajęciach z rękodzieła.

12.02

Aby dobrze zacząć dzień, dzieci rozpoczęły go gimnastyką, po takiej porannej aktywności nabrały siły na cały dzień twórczej pracy. Dzieci mogły stworzyć piękne filcowe zajączki. Odbyły się również warsztaty z rękodzieła, podczas których dzieci wykonywały małe domki.

13.02

To był dzień pełen ciekawych eksperymentów i doświadczeń, nie zabrakło również zajęć plastycznych - na których powstały piękne kartki walentynkowe.

14.02

Było magicznie i tanecznie. Walentynkowa Szkoła Magii, i zajęcia taneczne HIP-HOP Z Dariuszem Krylą.

15.02

W dniu dzisiejszym w ramach zajęć, dzieci były w kinie na filmie pt. Jak wytresować Smoka 3.

18.02

W poniedziałek, dzieci uczęszczające na zajęcia do MOKu wyjechały do kręgielni by aktywnie zacząć tydzień.

19.02

Dzieci uczęszczające do Miejskiego Ośrodka Kultury swój dzień zaczęły gimnastyką z seniorami, następnie odbyły się warsztaty z rękodzieła podczas których dzieci wraz z rodzicami tworzyły tulipany z różnych materiałów. Podczas kolejnych warsztatów dzieci mogły stworzyć skrapetowe bałwanki. Zapraszamy do galerii.

20.02

Kolejny dzień z MOK za nami. W dniu dzisiejszym dzieci wykonywały Podusie-Milusie, samodzielnie podczas warsztatów mogły przygotować przepiękne poduszki, Szklane lampiony oraz Warsztaty Ebru.

21.02

W ramach zajęć feryjnych grupa z Miejskiego Ośrodka Kultury odwiedziła Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach oraz Muzeum Miasta Mysłowice.

22.02

W Miejskim Ośrodku Kultury od godziny 10:00 trwała zabawa karnawałowa. Dzieci, które w ten wyjątowy dzień ubrały piękne stroje, bawiły się wraz z DJ.

Współpraca