• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Bezpieczne Wakacje 2021

5 lipca 2021

Wraz z zakończeniem roku szkolnego na terenie województwa śląskiego rozpoczynają się działania w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2021", które potrwają do 1 września 2021 r.

 

Celem akcji jest zintegrowanie działań różnych podmiotów mających wpływ na bezpieczeńśtwo dzieci i młodzieży w naszym województwie, w szczegółności w aspekcie istniejącego jeszcze stanu zakażeniami wywoływanego wirusem SARS-CoV-2.

 

 

Na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, w dziale aktualności, znajduje się wykaz podmiotów zaangażowanych w akcję "Bezpieczne wakacje 2021" oraz wykaz miejsc kontroli autokarów. Na potrzeby akcji Wojewoda Śląski uruchimił całodobową interwencyjną linię telefoniczną o numerze 32 20 77 077, na którą można zgłaszać wszelkie informacje dotyczące zagrożeń i nieprawidłowości w organizacji wypoczynku letniego dzieci i młodzieży.

 

Podejmowane działania mają na celu podniesienie świadomości w zakresie bezpiecznych zachowań podczas letniego wypoczynku, szczególnie nad wodą i w górach, a także bezpieczeństwa i higieny w związku z sytuacją epidemiczną.

 

Więcej informacji:

https://www.katowice.uw.gov.pl/aktualnosci/rusza-akcja-bezpieczne-wakacje-2021

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov