• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

30-lecie samorządności miasta Lędziny – Konkurs „Moje najszczęśliwsze miejsce w Lędzinach” zakończony.

2 kwietnia 2021

26 marca 2021 roku odbyło się wręczenie nagród w konkursie, który organizowany był z okazji 30-lecia samorządności miasta. Dzieci z klas I-III lędzińskich podstawówek wykazały się niezwykłą kreatywnością ukazując ważne dla nich miejsca w Lędzinach.

Uczniowie w ramach konkursu musieli zwrócić uwagę na szczególne walory estetyczne, przyrodnicze, krajobrazowe, kulturalne i architektoniczne naszego miasta, mogli także rozwinąć przywiązanie do małej ojczyzny, a także zwiększyć świadomość związaną z Samorządem, w którym żyją.

 

Konkurs tak samo jak w przypadku starszych klas odbył się w dwóch etapach, szkolnym i gminnym podczas, którego wyłonieni zostali zwycięzcy. Do etapu gminnego Konkursu Plastycznego, pt. „Moje najszczęśliwsze miejsce w Lędzinach” zakwalifikowano 12 prac.

 

Oceniano jakość wykonania, oryginalność, wyjątkowość, aktualność oraz stopień powiązania z tematem Konkursu. Każda praca była oceniana punktowo w skali od 1 (najsłabiej) do 12 (najlepiej). Prace podczas obrad Komisji Konkursowej były anonimowe.

 

W ramach konkursu dla laureatów zostały przewidziane nagrody I miejsce - Hulajnoga, II miejsce - słuchawki bezprzewodowe, III miejsce - Głośnik bluetooth, laureaci otrzymali także pamiątkowe dyplomy oraz maskotki.

 

Najwyższą ocenę otrzymały zajmując kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsce:


1 miejsce - Aleksandra Danisz ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. św. Barbary w Lędzinach

2 miejsce - Julia Pięta ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. J.Ch. Ruberga w Lędzinach

3 miejsce - Zofia Biskup ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Gustawa Morcinka w Lędzinach

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov