2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Życzenia z okazji dnia Nauczyciela

2017-10-13

Z okazji przypadającego na 14 października Święta Edukacji Narodowej składamy wszystkim nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych najlepsze życzenia:

Szanowni Państwo

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim nauczycielom, pedagogom i pracownikom oświaty satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Dziękujemy Państwu za trud
i poświęcenie włożone w edukację oraz wychowanie młodzieży szkolnej, za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywania prawdy i kształtowania postaw.

 

 

  Burmistrz Miasta Lędziny Krystyna Wróbel

oraz    

Przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Ostrowska

 

 

"Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi, nauczyciel również czegoś się uczy." Paulo Coelho

bukiet-kwiatow-polnych-.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij