• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Wyścig kolarski przejedzie przez Lędziny

29 czerwca 2022

Już dzisiaj 29 czerwca kolarze, którzy ścigają się w ramach 33. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków – etap I (z Żor do Katowic) przejadą przez Lędziny.

 

Komenda Powiatowa Policji w Bieruniu informuje, że wjazd kolarzy z Tychów do powiatu bieruńsko-lędzińskiego przewidywany jest ok. godz. 11.00. W Lędzinach kolarze przejadą ulicą Lędzińską, Hołdunowską i Murckowską. W godzinach od 11:00 do 12:30 (z możliwością niewielkich zmian) planowane jest całkowite wyłączenie z trasy z ruchu.

W środę 29 czerwca w godzinach przedpołudniowych rozegrany zostanie pierwszy etap (z Żor do Katowic) 33. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Wiązać się to będzie z utrudnieniami w ruchu.

 

33. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków trwa od 29 czerwca do 2 lipca 2022 r. Weźmie w nim udział 140 kolarzy. Trasa wyścigu wiedzie przez województwa: śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie.

 

https://bierun.policja.gov.pl/ka3/informacje/aktualnosci/340126,Utrudnienia-w-ruchu-drogowym-w-zwiazku-z-wyscigiem-kolarskim.html

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov