• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Śląski Festyn Służb Mundurowych

17 sierpnia 2015

Śląska Grupa Wojewódzka Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA w Katowicach zaprasza na Śląski Festyn Służb Mundurowych, który odbędzie się 5 września 2015r. w Górnośląskim Parku Etnograficznym – Skansenie – w Chorzowie.

W programie przewidziano: pokazy działania Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskich, wojska, służb ratowniczych, Izby Celnej, ITD, Służby Więziennej i oraz innych służb, formacji organizacji działających na rzecz bezpieczeństwa obywateli. W trakcie festynu odbywać się będą pokazy sprawnościowe funkcjonariuszy służb mundurowych i żołnierzy. Dostępne będą nieodpłatnie zjeżdżalnie oraz plac zabaw. Swoją wiedzę najmłodsi uczestnicy festynu będą mogli sprawdzić w licznych konkursach. Będzie to też doskonała okazja do spotkania się z maskotką śląskiej Policji. W strefie rysunkowej uczestnicy otrzymają kolorowankę promującą bezpieczeństwo. Wstęp wolny.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov