• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Klub Tenisa Stołowego Lędziny

Dane teleadresowe:

Klub Tenisa Stołowego Lędziny

Ul. Lędzińska 14

43-143 Lędziny

tel.: 32 217-12-29

 

Samodzielny Klub Tenisa Stołowego Lędziny powstał w 1997 r. z przekształcenia sekcji tenisa stołowego, działającej przy Górniku Lędziny. Działalność statutowa tego klubu obejmuje: szkolenie dzieci i młodzieży lędzińskich szkół, prowadzenie rozgrywek drużynowych dorosłych członków klubu, umożliwienie najzdolniejszej młodzieży udziału w rozgrywkach indywidualnych i drużynowych w kategorii skrzatów, żaków, młodzików, kadetów, juniorów i młodzieżowców oraz zaopatrzenie zawodników biorących udział w treningach i zawodach w specjalistyczny sprzęt sportowy. Obecnie klub liczy około 20 członków rzeczywistych. Systematycznie trenuje około 60 zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach wiekowych. Zajęcia i treningi dzieci i młodzieży, jak również szkolenie zawodników biorących udział w rozgrywkach drużynowych odbywają się w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym Centrum.
 

Klub Tenisa Stołowego Lędziny

Ferie, ferie i po feriach

 

Klub Tenisa Stołowego Lędziny informuje, że po przerwie związanej z feriami zimowymi wznawia treningi tenisowe. Zajęcia prowadzone będą w Szkole Podstawowej nr 4 w Lędzinach - Goławcu (ul. Goławiecka 36).

 

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy mają wolny czas, a nie wiedzą jak go wypełnić do gry w tenisa stołowego. Zdrowego ruchu i dobrej zabawy nigdy nie za wiele. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej. Obowiązuje strój sportowy. Wstęp wolny. Oferta skierowana jest nie tylko do uczniów szkoły nr 4, lecz również do uczniów innych lędzińskich szkół.

 

Zajęcia prowadzi instruktor Adam Szczęsnowicz i odbywają w dniach wtorek i piątek każdego tygodnia w godzinach 1500  - 1700.

 

Zajęcia potrwają do końca roku szkolnego.

 

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov