2018-02-12
Przedmiotem oferty jest przeznaczona na sprzedaż gminna nieruchomość gruntowa objęta granicami Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, położona w mieście Lędziny o powierzchni 2,9050 ha.
2017-12-01
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją dotyczącą współpracy Gminy Lędziny i Ochotniczej Straży Pożarnej w Lędzinach.
2018-04-14
Szanowni MIESZKAŃCY, Uprzejmie informuję, że w Urzędzie Miasta Lędziny przy ul. Lędzińskiej 55, I piętro, pok.111 istnieje możliwość uzyskania bezpłatnej porady prawnej przez mieszkańców Lędzin w każdy poniedziałek od godz.14:30 do godz.16:30. Burmistrz Miasta Krystyna Wróbel
2019-05-23
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

„My dzielni Pierwszacy do boju stajemy...”

2018-12-04

To słowa hymnu Olimpiady Pierwszaka, które należy traktować dosłownie gdyż w tegorocznej, piątej już olimpiadzie, zawodnicy stali się żołnierzami walczącymi o niepodległość Polski.

Wiadome jest, że aby stać się prawdziwym żołnierzem trzeba przejść odpowiednie przeszkolenie.

W tym przypadku nasi zawodnicy musieli ubrać „mundur” najszybciej jak potrafią, przejść pole minowe, przeżyć poligon, który pełen był niespodzianek. Oprócz skoków, biegów, slalomów było również coś dla ducha czyli zagadki, puzzle oraz elementy kodowania. Udowodniliśmy, że można połączyć naukę ze świetną zabawą sportową!

Dowodem wzorowej współpracy pomiędzy zawodnikami, zaangażowaniem i grą fair play było ogłoszenie wyników naszej rywalizacji – jury jednomyślnie postanowiło nagrodzić I miejscem wszystkie drużyny! Cóż to była za radość – złoty medal i puchar olimpijski dla każdego!

V Olimpiada Pierwszaka, jak co roku, odbyła się pod patronatem pani Burmistrz Krystyny Wróbel. Dzięki wsparciu finansowemu pani Burmistrz możliwe było nagrodzenie wszystkich zawodników.

Cieszymy się ze wzorowej współpracy z naszą gminą i już myślimy nad tematem przewodnim następnej olimpiady, a pomysłów mamy sporo! Badźcie z Nami za rok!

dsc_1919.jpg
dsc_2154.jpg
dsc_2228.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij