2018-02-12
Przedmiotem oferty jest przeznaczona na sprzedaż gminna nieruchomość gruntowa objęta granicami Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, położona w mieście Lędziny o powierzchni 2,9050 ha.
2017-12-01
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją dotyczącą współpracy Gminy Lędziny i Ochotniczej Straży Pożarnej w Lędzinach.
2018-04-14
Szanowni MIESZKAŃCY, Uprzejmie informuję, że w Urzędzie Miasta Lędziny przy ul. Lędzińskiej 55, I piętro, pok.111 istnieje możliwość uzyskania bezpłatnej porady prawnej przez mieszkańców Lędzin w każdy poniedziałek od godz.14:30 do godz.16:30. Burmistrz Miasta Krystyna Wróbel
2019-05-23
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Kreatywne wakacje w Miejskim Ośrodku Kultury

2019-08-07

Połowa wakacyjnych zajęć zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach pod hasłem „Kreatywne Wakacje” już za nami.

Pora na pierwsze podsumowania. W lipcu w czasie 23 dni pracownicy MOK zorganizowali 138 godzin kreatywnych zajęć i warsztatów o różnorodnej tematyce dla dzieci w różnym wieku. W codziennych spotkaniach w lipcu łącznie wzięło udział 212 dzieci. Propozycja MOK została przygotowana tak, aby trafić do dzieci o różnych zainteresowaniach, a stopień trudności wykonywanych zadań był dostosowany do wieku uczestników.

Podsumowując ten miesiąc, z satysfakcją możemy przyznać, że każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Cel został osiągnięty, o czym świadczy wzrostowa frekwencja. W harmonogramie zajęć odbywających się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 znajdują się zajęcia o różnorodnej tematyce kształtujące kreatywność, rozwijające wyobraźnię a przede wszystkim będących źródłem dobrej zabawy.

Sierpień zapowiada się równie ciekawie. W planach: kontynuacja „Pirackich warsztatów”, zajęcia „Wokół areny cyrkowej”, ”Świat rycerzy i księżniczek” oraz w „Tajemniczym ogrodzie”.

Musimy jeszcze wspomnieć, że oprócz kreatywnych zajęć od poniedziałku do piątku, MOK stara się organizować koncerty i wydarzenia w czasie weekendów.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij