• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Festyn w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Lędzinach

27 czerwca 2022

10 czerwca w Miejskim Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Lędzinach odbył się Festyn Rodzinny pod patronatem Burmistrza Miasta Lędziny, z którego dochód przeznaczony został na pomoc chorej na białaczkę Zuzi. Udało się zebrać 7 940,68 zł.

„Mamy za sobą kolejną udaną imprezę, która połączyła trzy rodzinne pokolenia. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych: dmuchańce, animacje, bańki mydlane, "malowanie złomka", "malowanie twarzy", "warkoczyki" itp. Były również konkursy rodzinne, w których rywalizowały całe rodziny. A warto było, bo na zwycięzców czekały cenne nagrody. Ci, którym brakowało sił, mogli posilić się na stoiskach z pysznymi ciastami, lodami i kiełbaskami. Niemałych emocji dostarczyła też licytacja oferująca wiele unikatowych i cennych artykułów.” – mówi dyrektor przedszkola Joanna Chowaniec.

 

„Spotkaliśmy się by pomagać. Dobrze, że tego wyjątkowego dnia, mogliśmy spędzić czas w towarzystwie dobrych i życzliwych ludzi. Dziękujemy sponsorom, wolontariuszom oraz wszystkim którzy zaangażowali się w to wspaniałe przedsięwzięcie. Razem możemy więcej! ” – dodaje.

Cała zebrana kwota wraz ze skromnym prezentem dla Zuzi została przekazana 24 czerwca rodzinie dziewczynki.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov