Działki na sprzedaż
2020-02-27
W zakładce "Aktualności" na stronie internetowej: gis.gov.pl znajdują się komunikaty i informacje Głównego Inspektora Sanitarnego na temat koronawirusa SARS-CoV-2.
2020-02-24
Informacje o zaplanowanych transmisjach umieszczane są na stronie internetowej www.ledziny.pl w zakładce aktualności oraz w zakładce nagrania z pracy Rady Miasta. Transmisja na żywo dostępna jest w godzinach trwania Sesji oraz Sesji Nadzwyczajnych Rady Miasta Lędziny
2020-06-29
Szanowni Mieszkańcy! Bezpłatne porady prawne w Urzędzie Miasta Lędziny udzielane będą tylko telefonicznie pod numerem 32 216 65 11 w.197 w poniedziałek od godziny 14:30 do godziny 16:30 DO ODWOŁANIA
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2020-02-24
Dziesięciu radnych nie poparło realizacji inwestycji pod nazwą „Budowa łącznika drogowego od ul. Pokoju do ul. Lędzińskiej w Lędzinach”, jako pierwszego etapu budowy łącznika od osiedla Centrum do węzła drogowego "Olszyce". W związku z powyższym gmina Lędziny nie otrzyma dofinansowania w wysokości około 4,3 mln zł na realizację tego zadania.
2020-01-01
Co zyskasz dzięki e-recepcie? jeżeli przepisano Ci więcej leków, nie musisz prosić o odpis i nie utracisz refundacji — każdy lek możesz kupić w dowolnej aptece nie ma ryzyka, że otrzymasz niewłaściwy lek — e-recepta jest zawsze czytelna nie zgubisz jej — wszystkie e-recepty zapisują się na Twoim Internetowym Koncie Pacjenta zrealizujesz ją w każdej aptece w Polsce
2018-02-12
Przedmiotem oferty jest przeznaczona na sprzedaż gminna nieruchomość gruntowa objęta granicami Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, położona w mieście Lędziny o powierzchni 2,9050 ha.

Basen czynny od soboty

2020-07-31

Już w najbliższą sobotę 1 sierpnia basen odkryty w Lędzinach będzie otwarty.

 

Zakończono prace związane z ogrodzeniem terenu. Inwestycja była konieczna ze względu na obowiązujące przepisy prawa związane z zaistniałą sytuacją epidemiczną.

 

Mimo, że teren został ogrodzony, poza basenem, nadal będzie można z niego korzystać bezpłatnie. Dotyczy to np. znajdującego się tutaj placu zabaw.

 

Przy korzystaniu z basenu, obowiązuje cennik, jednak miasto przewidziało wiele ulg dla mieszkańców. 

 

I tak:

 

BEZPŁATNY WSTĘP:

  • dzieci i młodzież z Lędzin. Opaski do odbioru w kasie biletowej basenu odkrytego (po okazaniu legitymacji szkolnej)

 

  • dzieci do lat 6 pod opieką osoby dorosłej (osoba dorosła opłata wg. cennika).

 

BILET ULGOWY:

  • dzieci i młodzież do 18 roku życia
  • studenci, na podstawie ważnej legitymacji studenckiej
  • osoby powyżej 60 roku życia, na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość i datę urodzin
  • osoby niepełnosprawne z orzeczoną grupą inwalidzką oraz ich opiekunowie


CENNIK:

 

  • Bilet normalny - 10,00 zł.
  • Bilet ulgowy - 5,00 zł.

Zakupiony bilet ( opaska ) uprawnia do korzystania z basenu w dniu zakupu biletu w godzinach otwarcia obiektu.

ogrodzeniebasenzd.29.07.2020r.4.jpg
910basen3.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij