2018-02-12
Przedmiotem oferty jest przeznaczona na sprzedaż gminna nieruchomość gruntowa objęta granicami Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, położona w mieście Lędziny o powierzchni 2,9050 ha.
2017-12-01
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją dotyczącą współpracy Gminy Lędziny i Ochotniczej Straży Pożarnej w Lędzinach.
2018-04-14
Szanowni MIESZKAŃCY, Uprzejmie informuję, że w Urzędzie Miasta Lędziny przy ul. Lędzińskiej 55, I piętro, pok.111 istnieje możliwość uzyskania bezpłatnej porady prawnej przez mieszkańców Lędzin w każdy poniedziałek od godz.14:30 do godz.16:30. Burmistrz Miasta Krystyna Wróbel
2019-05-23
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Balony nad Bojszowami

2009-03-17

Reprezentanci dwóch podstawówek, miejscowej i z Hołdunowa, zdominowali XI zawody w lotach balonów na ogrzane powietrze, które rozegrano 7 marca (sobota) w Bojszowach.

Rywalizację 62 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lędzinach w kategorii balonów standardowych wygrały dwie pary z SP Bojszowy, Daniel Jędrzejcza z Jarkiem Żołną oraz Sabina Lipka z Olą Czarnynogą, wyprzedzając dwa duety z SP 3 Lędziny, Kamilę Zdebik z Magdą Żurek i Weronikę Komanderę z Pawłem Stolorzem, a w lotach balonów nietypowych Weronika Komandera i Paweł Stolorz przed Danielem Jędrzejczą i Jarkiem Żołną oraz Dawidem Karpińskim i Piotrkiem Kostorzem z Modelarni Powiatowej w Lędzinach.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij