• Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Adam Kołodziejczyk Indywidualnym Mistrzem Polski w Skata

8 marca 2017

4 marca 2017 roku, w kinie "Jutrzenka" w Bieruniu Starym odbył sie finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Skata. Wzięło w nim udział 120 zawodników. Lędziny reprezentowane były przez Adama i Krzysztofa Kołodziejczyków.

Krzysztof Kołodziejczyk zajął 56. miejsce. Natomiast jego brat, Adam Kołodziejczyk zajął miejsce 2. i zakwalifikował się do ścisłego finału, w którym udział wzięło 16 najlepszych zawodników.

W finale Mistrzostw Polski Adam Kołodziejczyk zajał 1. miejsce pokonując wszystkich piętnastu zawodników i został Indywidualnym Mistrzem Polski 2017 w Skata.

Patronat nad imprezą objął Starosta Powiatu Bierunsko-Ledzinskiego Bernard Bednorz.